Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI WAKACYJNEJ na karnety 10 sesji dziennych w cenach -35%! Termin ważności karnetów upływa 31.08.2024.

Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Masaż Lomi Lomi (Monika Wehbe)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Masaż Lomi Lomi (Monika Wehbe)

11 lipca

Lomi Lomi to tradycyjny masaż hawajski, którego zadaniem jest przywrócenie energii oraz ukojenie ciała i umysłu. Znany również jako masaż „kochających rąk”. Lomi Lomi działa głęboko, ale delikatnie na mięśnie. Używając długich, kojących ruchów, które naśladują ruchy delikatnych fal oceanu, praktykujący Lomi Lomi łagodzi napięcie w całym ciele i duszy masowanego.
Na czym polega masaż Lomi Lomi?
Ten hawajski masaż relaksacyjny polega na płynnych, harmonijnych ruchach. Jest wykonywany na całym nagim ciele, w tym na twarzy i głowie, z wyłączeniem miejsc intymnych (okrytych ręcznikiem). Masażysta wykonuje masaż głównie dłońmi oraz przedramionami. Do masażu wykorzystuje się pachnące, ciepłe oleje.
Lomi Lomi nie koncentruje się tylko na uzdrowieniu fizycznym, ale także na zdrowiu duchowym i emocjonalnym. Zabieg ten ma na celu poprawę przepływu energii, zarówno w ciele, jak i umyśle. Stosując kombinację technik relaksacyjnych, praktycy Lomi Lomi rozluźniają zarówno ciało, jak i ducha podczas sesji.
KORZYŚCI Z MASAŻU LOMI LOMI:
🌿 złagodzenie bólu mięśni i sztywności stawów
🌿 poprawa krążenia
🌿 zmniejszenie napięcia i bólu głowy
🌿 drenaż limfatyczny
🌿 detoksykacja
🌿 zmniejszenie stresu w ciele i umyśle
🌿 wzmocnienie układu odpornościowego
🌿 poprawa elastyczności skóry
🌿 wyciszenie strachu, negatywnych emocji i myśli
🌿 poczucie miłości i głębokiego spokoju
 
Masaż wykonuje Monika Wehbe (@Koliber)
“Mam na imię Monika, a Koliber to część mnie i mojej osobowości.
Zwykle ludzie, z którymi pracuję, szukają spokoju, odpoczynku i komfortu z dala od zewnętrznego hałasu i codziennej presji społecznej. Szukają bezpiecznej przestrzeni, w której nawet nic nie mówiąc zostaną wysłuchani, zaakceptowani.
Niektórzy potrzebują rozpieszczania, inni chcą znaleźć sposób na pokochanie siebie. Niektórzy pragną się zrelaksować, inni poczuć się bardziej doenergetyzowani. Każdy ma swoją podróż, podróż, która prowadzi jego własną ścieżką.
Oprócz pracy z ludźmi, napędza mnie piękno świata i jego przejawy w najprostszych formach, takie jak niekończące się rozmowy z Matką Naturą, taniec do zaczarowanej muzyki, przekształcanie uczuć w obrazy i uchwycenie cudów życia na fotografii.
Podczas moich podróży do różnych zakątków świata, przez ostatnich 5 lat zdobywałam wiedzę oraz praktykę w zakresie sztuk uzdrawiania, między innymi są to:
• Zaawansowane Uzdrawianie Praniczne
• Kryształowe Uzdrawianie Praniczne
• Mistrz Reiki
• Uzdrawianie dźwiękiem
• Lomi Lomi (masaż hawajski)
• Access Bars”
DODATKOWE INFORMACJE:
🟢 Masaż odbywa się w trakcie pobytu w komorze, w prywatnej przestrzeni.
🟢 Cennik: 250 zł / 1,5 godz.
🟢 Sesja w normobarii trwa 2 godziny, czyli po zabiegu macie czas na odpoczynek/integrację doświadczenia w warunkach komory normobarycznej.
🟢 Do opłaty za masaż u Moniki należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze: 120 zł lub 90 zł dla Juniora/Seniora 65+. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli ktoś posiada bądź nabędzie. Szczegółowy cennik opłat za sesje w komorze: https://normobaria-wilanow.pl/cennik/
🟢 Zapisy przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Date:
11 lipca
Kategoria Wydarzenie:
Call Now Button