Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI WAKACYJNEJ na karnety 10 sesji dziennych w cenach -35%! Termin ważności karnetów upływa 31.08.2024.

Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Masaż Kobido/Kassaji/Maderoterapia (Kobido by Sylwia)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Masaż Kobido/Kassaji/Maderoterapia (Kobido by Sylwia)

13 lipca

Zapraszamy na japońskie masaże twarzy Kobido i Kassaji, taping kosmetyczny oraz maderoterapię, z których możecie skorzystać w trakcie pobytu w warunkach normobarycznych.

ZABIEG WYKONUJE: Sylwia Kliknij tutaj, aby otworzyć profil Sylwii

Sylwia z zamiłowania i pasji zajmuję się naturalnymi, holistycznymi metodami wspomagającymi ciało i umysł. Jest dyplomowaną terapeutką i certyfikowaną masażystką naturalnego masażu liftingującego Kobido.

Kilka słów o proponowanych masażach:

Kobido – japoński masaż twarzy, który spłyca zmarszczki, poprawia owal twarzy, rozluźnia plecy i obręcz barkową, niweluje napięcia w okolicy żwacza (bruksizm i zaciskanie zębów), ujednolica kolor skóry, relaksuje.

Kassaji – japońska technika masażu twarzy, rodzaj drenażu limfatycznego twarzy, wykonywanego naturalnym kamieniem o specjalnym podłużnym kształcie. Nie tylko drenuje, ale też rozluźnia mięśnie i koi układ nerwowy. To zabieg wyjątkowo regenerujący i relaksujący. To również doskonała alternatywa dla osób z nadwrażliwą skórą, trądzikową, naczyniową, którym nie można stosować mocnych i bolesnych technik.

Taping estetyczny – metoda naturalnego modelowania, relaksowania i odmładzania twarzy. Może pomóc również w problemach skórnych. Taśma przez swoją budowę działa jak druga skóra. Daje efekt liftingu i uniesienia naskórka. Dzięki temu powstaje przestrzeń, gdzie lepiej krąży krew i limfa, regenerując tkanki. Taśmy zastosowane po manualnej pracy na twarzy (m.in kobido lub kassaji) zdecydowanie podtrzymują efekt masażu i pogłębiają jego efekt.

Maderoterapia – kolumbijski masaż antycellulitowy.

Maderoterapia Polska to autorska koncepcja masażu, która jest połączeniem drenażu limfatycznego, modelujących technik masażu manualnego z intensywnym, ale nie bolesnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.

Maderoterapia – sekret pięknej skóry!

Zalety maderoterapii:

  • Wzmacnianie i ujędrnianie skóry.
  • Redukcja cellulitu i rozstępów.
  • Poprawa krążenia limfatycznego i usunięcie toksyn.
  • Zmniejszenie napięcia.
  • Modelowanie sylwetki i jędrność tkanek
  • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.

DODATKOWE INFORMACJE:

Masaż odbywa się w trakcie pobytu w komorze, w prywatnej przestrzeni.

Czas trwania zabiegów:

– masaż Kobido – 220zł / 1,5 godziny

– masaż Kassaji – 200zł / 1 godzina

– taping – 30zł / 15-20 minut

 

Sesja w normobarii trwa 2 godziny, czyli po zabiegu macie czas na odpoczynek/integrację doświadczenia w warunkach komory normobarycznej.

Do opłaty za masaż u Sylwii należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze (według cennika). Można także wykorzystać sesję z karnetu.

Aktualne terminy powyższych zabiegów znajdziecie w zakładce “wydarzenia specjalne” (kliknij tutaj, aby otworzyć). O dostępne godziny pytajcie telefonicznie.

Call Now Button