Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI WAKACYJNEJ na karnety 10 sesji dziennych w cenach -35%! Termin ważności karnetów upływa 31.08.2024.

Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Pulsing (Anna Rajch)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pulsing (Anna Rajch)

10 lipca @ 15:00 - 21:00

Holistyczna Terapia Pulsacyjna (Pulsing) to łagodna manualna metoda głębokiej harmonizacji psychofizycznej.
Pulsing można stosować dla natychmiastowego głębokiego relaksu a także w przypadkach różnego typu schorzeń, wyzwolenia od stresu i zintegrowania problemów emocjonalnych. Jednak piękno Pulsowania polega naprawdę na tym, że niekoniecznie trzeba mieć problem, aby poddać się zabiegowi i wyciągnąć z sesji ogromne korzyści.
Jest to prawdziwy proces odkrywania siebie, rozwoju osobowości i wzrastania
(w łagodny i przyjemny sposób),
przynoszący stan głębokiego spokoju, wewnętrzną równowagę oraz lekkość w całym ciele.
Pulsing pozwala uwolnić się od skutków silnych negatywnych doświadczeń takich jak:
🎭 ból odrzucenia, zdrady,
🎭 strach przed stratą, rozczarowanie,
🎭 nieufność, niepewność,
🎭 lęk, negatywne oczekiwania,
🎭 niska samoocena,
🎭 gniew, wrogi stosunek do świata.
Jeżeli odczuwasz bóle głowy, stawów, mięśni, depresję, chroniczne zmęczenie, problemy z krążeniem lub inne niepokojące stany…
sprawdź czy ten masaż da Ci możliwość zadbać o siebie w najlepszy możliwy sposób.
Zastanawiasz się na czym polega metoda?
✨ na delikatnym kołysaniu ciała i wibracjom, które budzą energię w całym ciele. Dotyk w Pulsingu rozpoczyna proces medytacyjny. Kołysanie i wibracje skutkują relaksem i odprężeniem. Pod wpływem rytmicznych drgań z częstotliwością ok. 120-160 uderzeń na minutę (częstotliwość bicia serca płodu w łonie matki) dochodzi do pulsowania środowiska wodnego organizmu i wszystkich płynów ustrojowych 💦(krew, limfa, płyn mózgowo-rdzeniowy), które krążą naturalnym rytmem.
Pulsowanie jest uwielbiane przez wszystkich. 👶Dzieci reagują na to łagodne kołysanie bardzo szybko. Zwierzęta też. Dla starszych osób jest szczególnie korzystne ze względu na to, że ciągły ruch ma leczniczy wpływ na wszystkie stawy. Stawy mają tendencję do szybkiego sztywnienia w miarę upływu lat, a pulsujący ruch je naoliwia stymulując płyn w torebkach stawowych.
Seria sesji Pulsingu:
🍃 przywraca równowagę psychiczną, uspokajając układ nerwowy
🍃 zwiększają się mechanizmy obronne organizmu i wzmacnia się odporność,
🍃 spowalniają się procesy starzenia i odnawiają się komórki całego organizmu!
Masaż wykonuje Ania – kliknij tutaj aby przejść do profilu Ani a facebook’u.
O Ani:
“Jako dziecko usłyszałam: ,,Gdy dorośniesz bądź sobą, wtedy będziesz szczęśliwa”.
I tym ważnym dla mnie akcentem przedstawiam Wam Siebie prawdziwą szczęściarę, pasjonatkę pszczół, mającą pod swoją opieką 20 rodzin pszczelich w ,,domkach” zwanych ulami. Spełniam pragnienie mojego serca, będąc blisko natury, współgrając z polem morficznym MamyZiemi, wykonując masaże techniką metamorficzną. Mam prawdziwy, naturalny miód, propolis i wosk pszczeli ze swojej pasieki. A z nich tworzę naturalne kosmetyki, pięknie pachnące olejki do masażu ciała, kremiki, mazidełka, sera pielęgnacyjne do twarzy, dłoni i stóp, które uwielbiam refleksologicznie masować. Odkrywam niepojętą kiedyś dla mnie głębie miłości, doznając jej manifestacji w życiu codziennym, w każdej jej chwili. Subtelna, dokładna, precyzyjna w szczegółach, trwająca w każdej chwili tu i teraz. Każda chwila jest dla mnie darem, jest majestatyczna, jest dzika, jest wolna, jest prawdziwa, zdrowa, delikatna, silna, odważna, radosna, spokojna, nieprzewidywalna. Zapraszam na masaż techniką metamorficzną, który otworzy Cię na doświadczenie swoich ponownych narodzin do życia żywym radosnym życiem. A radość to największy dar jaki możesz dać.”
DODATKOWE INFORMACJE:
🟢 Masaż odbywa się w trakcie pobytu w komorze, w prywatnej przestrzeni.
🟢 Czas trwania zabiegu: 45 minut
🟢 Cena: 230 zł
Sesja w normobarii trwa 2 godziny, czyli po zabiegu macie czas na odpoczynek/integrację doświadczenia w warunkach komory normobarycznej.
🟢 Do opłaty za masaż u Ayanny należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze (według cennika dostępnego na stronie: https://normobaria-wilanow.pl/cennik/). Można także wykorzystać sesję z karnetu.
🟢 Zapisy przyjmujemy telefonicznie.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
☎️ 509 139 302

Szczegóły

Date:
10 lipca
Godzina:
15:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Call Now Button