Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Sesje Rodzinne z animatorką (Danusia Hertyk)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sesje Rodzinne z animatorką (Danusia Hertyk)

26 listopada, 2023 @ 15:00 - 17:00

Podczas gdy rodzice oddają się odprężeniu w doskonale zbilansowanej atmosferze komory normobarycznej, dzieci w tej samej przestrzeni są zaopiekowane przez animatorkę. To doskonałe połączenie relaksu dla rodziców, zabawy dla dzieci oraz regeneracji, głębokiego dotlenienia, filtracji ze smogu i wspierania odporności dla wszystkich ☺💚 Danusia, która będzie opiekowała się Waszymi dziećmi to wspaniała, pełna ciepła i pomysłów Kobieta.
👉🌈Co więcej na wszystkie wydarzenia rodzinne przygotowaliśmy dla Was promocję cenową w postaci -50% za wejście do komory dla każdego członka rodziny. Przypominamy, że dzieci do 6 r.ż wchodzą za darmo. Szczegóły płatności poniżej.
Podczas dwóch godzin pobytu możecie spodziewać się:
SCENARIUSZ ZAJĘĆ:
✔️ Mindfulness dla dzieci.
Współczesne dzieci są często zestresowane, rozkojarzone, mają trudności ze skupieniem uwagi. Bardzo pomocne może okazać się mindfulness czyli uważność na chwilę obecną, przyjmowanie i akceptowanie emocji, myśli i wrażeń zmysłowych. Oferujemy Wam ćwiczenia pomagające w osiąganiu takiego stanu oraz pracę z oddechem.
✔️ Zajęcia muzyczno – ruchowe.
Poznawanie własnego ciała poprzez dotyk, muskanie poszczególnych części ciała, ćwiczenia ruchowe, taniec.
✔️ Dla chętnych jest możliwość skorzystania po zajęciach, już w trakcie swobodnej zabawy, z masażu dla dzieci Dotyk Motyla (po wcześniejszym zgłoszeniu takiej chęci).
Masaż Dotyk Motyla to krótka, piękna technika, która łagodzi napięcia, objawy stresu, przywraca przepływ sił witalnych, wspiera proces uzdrawiania. Polega na delikatnym muskaniu całego ciała opuszkami palców dłoni. Wykonuje się go poprzez ubranie, nie wymaga wcześniejszego przygotowania, można go zastosować praktycznie w dowolnym miejscu. Wspiera zarówno dzieci jak i dorosłych, pomagając radzić sobie z lękiem, napięciem.
Czas trwania: około 15 min.
DLA KOGO:
Zajęcia przeznaczone dla dzieci 3 – 10 lat.
ZAJĘCIA POPROWADZI: Danusia Hertyk.
“Mam na imię Danusia. Po kilkuletniej pracy w korporacji postanowiłam odejść i zająć się wychowywaniem córeczki, która wówczas chodziła do przedszkola. W wypadku różnych zdarzeń skierowałam swoją uwagę w stronę zdrowego odżywiania oraz większej uważności w codziennym życiu i byciu w kontakcie ze sobą i z dzieckiem. W pewnym momencie zapragnęłam dzielić się z innymi, zdobytą w tym czasie wiedzą. Los skierował mnie na pracę z dziećmi, również z tymi które wymagają większej uwagi.
Ćwiczenia uważności, poznawanie własnego ciała poprzez dotyk, skupienie na oddechu czy masaż Dotyk Motyla to metody, które stosuję codziennie podczas swojej pracy z dziećmi. To taka higiena dnia codziennego, którą staram się pozytywnie zarażać.”
DODATKOWE INFORMACJE:
🟢 Zajęcia odbywają się w trakcie pobytu w normobarii.
🟢 Czas trwania: 2 godziny.
🟢 Uczestnictwo dzieci w zajęciach: 25 zł.
Dodatkowo dla chętnych: masaż Dotyk Motyla – 35 zł.
Do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w normobarii według cennika z 50% zniżką:
– Junior do 6 r.ż za darmo,
– Junior 7-18 lat 45 zł (zamiast 90 zł),
– Senior 65+ 45 zł (zamiast 90 zł),
– dorosły 60 zł (zamiast 120 zł),
lub można wykorzystać sesję z karnetu.
ZAPISY:
Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
📧 biuro@normobaria-wilanow.pl
☎️ 509 139 302

Szczegóły

Date:
26 listopada, 2023
Godzina:
15:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Call Now Button