Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI WAKACYJNEJ na karnety 10 sesji dziennych w cenach -35%! Termin ważności karnetów upływa 31.08.2024.

Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

SOMA Breath® (Monika Cisło)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

SOMA Breath® (Monika Cisło)

19 czerwca @ 19:00 - 21:00

Kochani!

Długo wyczekiwane zajęcia oddechowe od teraz w naszej ofercie!

Świadomy, prowadzony oddech to wzmocnione działanie naszych sesji normobarycznych. To wykorzystanie potencjału atmosfery normobarii do maksimum. Przygotowaliśmy dla Was petardę! Poniżej szczegóły nowych, oddechowych spotkań w naszej normobarii.

Prowadząca: Monika Cisło – jedyna w Polsce certyfikowana facylitatorka oddechu SOMA, techniki oddechowej bazującej na starożytnej pranajamie, muzyce trypnauralnej, najświeższych badaniach z dziedziny neuroplastyczności oraz badaniach dr Konstantyna Buteyko. Autorka warsztatów dynamicznej medytacji prowadzonej w deprywacji sensorycznej, tj w opasce na oczy oraz w słuchawkach.

“Serdecznie zapraszam na medytację dynamiczną SOMA BREATH® w Normobarii Wilanów.

Sesja oddechowa SOMA to warsztat oparty na rytmicznym oddechu i transowej, podnoszącej na duchu muzyce plemiennej. Rutyna medytacji energetycznej ma na celu uwolnienie napięcia z ciała, poprawę nastroju, pobudzenie kreatywności i zrównoważenie emocji. Aktywność fal mózgowych wytworzona podczas sesji jest porównywalna do tej, wytworzonej po psychodelikach, oznacza to, że sesja medytacji energetycznej SOMA jest sama w sobie doświadczeniem uczucia połączenia i jedności, jest doświadczeniem duchowym.

Na sesję medytacji energetycznej SOMA składają się 4 bloki:

 1.  ROZGRZEWKA
  – aktywacja połączeń między półkulami mózgowymi za pomocą rytmicznych ćwiczeń
  – wytrząsanie zablokowanych emocji
  – taniec ekstatyczny
 2. MANTROWANIE AUM
  Ciało rozgrzane tańcem zostaje uziemione śpiewem. Mantra obniża stres, spowalnia system nerwowy, uspokaja umysł, stając się kotwicą do pozostania uważnym. Przenosi do chwili obecnej.
 3. RYTMICZNE ODDYCHANIE
  Czyli główna część sesji. Składają się na nią 4 rundy, podczas których uczestnicy oddychają w rytm muzyki, po każdym bloku następuje seria bezdechów (na wydechu oraz na wdechu). Bezdech jest tym magicznym momentem, w którym łączymy się z podświadomością i możemy doświadczyć wizji.
 4. MEDYTACJA
  Miejsce na relaks, czas powrotu do zmysłów, czas, w którym uczestnicy często doświadczają wzmożonego stanu błogości.”
 • Jak się przygotować? Zabierz ze sobą ciepłe skarpetki i bądź minimum 2h po posiłku
 • Całość zajęć odbywa się w trakcie sesji w komorze normobarycznej. Oddychanie w atmosferze jaka panuje w środku, to wzmożone działanie regeneracyjne całego organizmu, wyciszenie, poprawa nastroju i samopoczucia.

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Spotkanie trwa: 2 godziny (w tym zajęcia oddechowe 1h 45min)
 • Wejściówką jest wniesienie dwóch opłat:
  – opłata za spotkanie 120 zł,
  – do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze normobarycznej: 120 zł lub 90 zł dla Juniora/Seniora 65+. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli ktoś posiada bądź nabędzie. Szczegółowy cennik opłat za sesje w komorze znajduje się na naszej stronie, w zakładce “cennik”.
 • Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo:
  biuro@normobaria-wilanow.pl
  509 139 302

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

Date:
19 czerwca
Godzina:
19:00 - 21:00
Call Now Button