Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI WAKACYJNEJ na karnety 10 sesji dziennych w cenach -35%! Termin ważności karnetów upływa 31.08.2024.

Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Specjalistyczne masaże ciała (Magdalena Wytrykus)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Specjalistyczne masaże ciała (Magdalena Wytrykus)

3 lipca

Zapraszamy na specjalistyczne masaże ciała wykonywane w przestrzeni naszej Normobarii.
W naszej ofercie są:
🌿 masaż klasyczny
🌿 masaż leczniczy
🌿 masaż segmentarny
🌿 drenaż limfatyczny
🚩 W celu zapisania się na konkretną godzinę prosimy o kontakt telefoniczny.
Szczegółowy opis masaży poniżej:
💠 Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma masażu. Stosuje się w nim różne techniki (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje) wykorzystujące siłę nacisku na mięśnie, przy użyciu dłoni, przedramion oraz łokci. Masażysta dostosowuje siłę nacisku do potrzeb i preferencji osoby masowanej.
💠 Masaż leczniczy opiera się przede wszystkim na technikach masażu klasycznego. Szczególnie uwzględnia się jednak obszar zajęty chorobą lub niedomaganiem. Do podstawowych chwytów jak głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, ucisk, mieszenie, oklepywanie, wibracja, roztrząsanie, dodaje się także inne techniki terapii manualnej, np. mobilizacje, manipulacje, masaż powięziowy, ucisk punktów spustowych. Masaż leczniczy usprawnia przepływ krwi i chłonki w żyłach i naczyniach chłonnych, odprowadza zbędne substancje przemiany materii i doprowadza w ich miejsce elementy odżywcze, przyspieszając tym samym regenerację.
Podstawowe działanie masażu leczniczego to:
redukcja bólu
zmniejszenie napięcia mięśni i tkanek
zmniejszenie nadwrażliwości punktów spustowych tzw. trigger points przyspieszenie regeneracji mięśni ograniczenie postępu zaniku mięśni odprowadzenie obrzęków i wchłanianie krwiaków pourazowych.
💠 Masaż segmentarny polega na oddziaływaniu bodźcami mechanicznymi na daną strefę unerwiającą ciało. Stosując odpowiednie techniki, mamy wpływ za pośrednictwem układu nerwowego oraz hormonalnego na choroby narządów.
Wskazaniami do tego zabiegu są: czynnościowe i przewlekłe choroby narządów wewnętrznych, zaburzenia krążenia, zaburzenia czynnościowe, zaburzenia zwyrodnieniowe oraz choroby kręgosłupa, stawów i tkanek miękkich, jak również stany pourazowe czy zaburzenia w funkcjonowaniu gruczołów wewnętrznych.
💠 Drenaż limfatyczny to technika oparta na stopniowaniu ucisku – początkowo polega jedynie na głaskaniu, a następnie na wyciskaniu oraz ugniataniu wzdłuż naczyń limfatycznych. To działanie pomaga zredukować zgromadzoną limfę, co przyczynia się do redukcji obrzęku. Wśród efektów drenażu limfatycznego można wyróżnić usprawnienie przepływu chłonki, usuwanie toksyn z organizmu. Pojawia się także poprawa kondycji skóry, usprawniona zostaje praca układu immunologicznego. Usprawnienie metabolizmu pozwala na wspomaganie utraty wagi i redukcję cellulitu.
Masaże wykonuje Magdalena Wytrykus – dyplomowany technik masażysta. Laureatka konkursu Turniej Masażu województwa lubelskiego w 2022r.
Magdalena wykonuje masaż dostosowany do potrzeb klienta, z ogromną uważnością na potrzeby i stan jego zdrowia.
DODATKOWE INFORMACJE:
🟢 Masaż odbywa się w trakcie pobytu w komorze, w prywatnej przestrzeni.
🟢 Cennik:
– masaż klasyczny/leczniczy/segmentarny/relaksacyjny – 180 – 200 zł / 60 – 90 min
– drenaż limfatyczny – 220 – 250 zł / 60- 90 min
🟢 Sesja w normobarii trwa 2 godziny, czyli po zabiegu macie czas na odpoczynek/integrację doświadczenia w warunkach komory normobarycznej.
🟢 Do opłaty za masaż u Magdaleny należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze: 120 zł lub 90 zł dla Juniora/Seniora 65+. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli ktoś posiada bądź nabędzie. Szczegółowy cennik opłat za sesje w komorze: https://www.facebook.com/normobaria.wilanow/services/
🟢 Zapisy przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
📧 biuro@normobaria-wilanow.pl
☎️ 509 139 302
Aktualne terminy powyższych zabiegów znajdziecie w zakładce “wydarzenia specjalne” (kliknij tutaj, aby otworzyć). O dostępne godziny pytajcie telefonicznie.

Szczegóły

Date:
3 lipca
Kategoria Wydarzenie:
Call Now Button