Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Facemodeling | Masaż biustu (Dorota Maliszewska)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Facemodeling | Masaż biustu (Dorota Maliszewska)

22 września, 2023

Kochani,

mamy dla Was dwa nowe zabiegi, które będą wykonywane w naszej normobarii.

  • Facemodeling Program
  • Masaż biustu

Obydwa zabiegi wykonywane są przez Dorotę Maliszewską z Vera Skin – https://veraskin.pl/
Więcej o Dorocie przeczytacie poniżej.

Połącz zabieg w Normobarii z naturalnymi zabiegami odmładzającymi twarzy i ciała oraz pobudzającymi organizm do samouzdrawiania!

Facemodeling Program

To naturalny sposób odmładzania i pielęgnacji skóry z jednoczesnym dbaniem o zdrowie. Czerpie m.in. z hinduskiej ajurwedy i medycyny chińskiej, akupresury, osteopatii. Metoda ta wykorzystuje mioplastykę (praca na wszystkich warstwach tkanek od skóry po okostną), interplastykę (obustronne opracowanie tkanek-od zewnętrznej strony oraz od środka jamy ustnej), akupresurę, taping estetyczny, kapiloterapię (masaż próżniowy chińskimi bańkami). Ten lifting twarzy oddziałuje na najgłębsze struktury tkanek i mięśni twarzy. Dzięki temu efekty są długotrwałe i widoczne już po pierwszym zabiegu.

Holistyczne podejście do organizmu i wielotkankowa praca z twarzą pozwalają osiągać długotrwałe i widoczne rezultaty poprawy jej piękna i zdrowia. Zabieg przywraca poprawne krążenie krwi i limfy w ciele-następuje głębokie poruszenie układu limfatycznego. Tkanki twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała zaczynają pracować harmonijnie, a efektem tych działań jest piękny, młody wygląd.

Podczas zabiegu organizm zostaje pobudzony do prawidłowego funkcjonowania poprzez pracę na wpływie płynu mózgowo-rdzeniowego. Prawidłowy ruch płynu wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, hormonalnego, trzewnego
Popraw kondycję skóry poprzez usunięcie napięć i blokad, odżyw i dotleń skórę, pozbądź się obrzęków, bruzd i cieni pod oczami.

Efekty zabiegu:
– odmłodzenie,
– modelowanie i lifting twarzy,
– detoksykacja organizmu,
– stymulacja kolagenu i elastyny,
– drenaż limfatyczny-odprowadzenie zastojów limfatycznych,
– eliminacja zmarszczek i bruzd,
– lifting całego owalu twarzy z uniesieniem dolnej partii twarzy,
– poprawa napięcia i elastyczności skóry,
– regeneracja tkanek głębokich.

Masaż biustu

Zadbaj o swój atrybut kobiecości. Miej zdrowe i piękne piersi.
Spotykamy wiele kobiet, dla których temat biustu jest trudny. Nie są zadowolone z jego wyglądu, często nie akceptując go. To temat wstydliwy, o którym trudno mówić najczęściej kobietom, które z różnych przyczyn straciły jędrność biustu, obniżyła się gęstość tkanek (długie karmienie piersią, stan zdrowia wpłynął na wygląd piersi), pojawiły się zmarszczki na dekolcie, rozstępy, blizny, asymetria piersi.

Wszystkim kobietom, zmagającym się z takimi problemami, dedykujemy masaż biustu…
Jest to sfera naszego ciała, która zasługuje na wszystko to, co najlepsze i najpiękniejsze – warto o tym pamiętać, dbając o siebie.
Pamiętajmy również o tym, że na zdrowie naszej twarzy i jej młodość wpływa zdrowie naszych piersi i dekoltu. Kobiety w Azji od ponad 2000 lat stosują masaż piersi, aby zachować zdrowie i młodość.

Masaż biustu w naturalny sposób wspomaga proces detoksykacji biustu i całego organizmu. Odpowiednie krążenie krwi, prawidłowy ruch tkanek, witalność piersi są podstawą młodości i witalności naszej twarzy. Pobudzanie tkanki limfatycznej wokół piersi sprawia, że zastoje i toksyny są uwalniane z organizmu, a świeża krew jest najlepszym eliksirem młodości. Podczas masażu następuje również redukcja napięć i blokad (często spowodowane uciskiem fiszbin biustonosza), a tym samym przywrócony zostaje prawidłowy przepływ krwi. Tkanki są dobrze ukrwione i dotlenione.

Każdy masaż zakończony jest tapingiem, indywidualnie dobranym do potrzeb klientki (liftingujący, modelująco-drenujący, rewitalizujący).

 

Prowadząca: Dorota Maliszewska

Neurologopeda, terapeuta biologicznej odnowy twarzy, terapeuta SI.
Podczas wieloletniej pracy w poradni psychologiczno-pedagogicznej zajmowała się diagnozą i terapią logopedyczną dzieci z wadami wymowy, dzieci ze spektrum autyzmu, z zespołem Aspergera, z zespołami genetycznymi, mózgowym porażeniem dziecięcym. Jako członek Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju specjalizowała się w diagnozach i terapiach dzieci z opiniami o Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju.

Jako wieloletni nauczyciel akademicki Studium Logopedycznego przy SWPS w Warszawie prowadziła zajęcia dla słuchaczy kierunków Podyplomowe Studium Logopedii, Studium Wczesnej Interwencji i wspomagania rozwoju dziecka od 0 do 6 r.ż. Jest autorką wielu programów profilaktycznych dla małego dziecka od 0-36 m.ż.
W pracy od kilkunastu lat wykorzystywała różnego rodzaju masaże: masaż logopedyczny, masaż Shantala, ustno-twarzową terapię regulacyjną wg Castillo Moralesa. Od zawsze bliskie jej było holistyczne podejście do człowieka.

Obecnie zajmuje się diagnozą i terapią małego dziecka od 0-12 m.ż. oraz specjalizuje się w terapiach twarzy i piersi.

DODATKOWE INFORMACJE:
– Masaże odbywają się w trakcie pobytu w komorze, w prywatnej przestrzeni.
– Cena i czas trwania zabiegów:
— Facemodeling Program – 300zł / 2 godziny
— zabieg “piękny, zdrowy biust” – 160zł / 45 min.
Sesja w normobarii trwa 2 godziny, czyli po masażu biustu macie czas na odpoczynek/integrację doświadczenia w warunkach komory normobarycznej.
– Do opłaty za masaże u Doroty należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze (według cennika: https://normobaria-wilanow.pl/cennik/). Można także wykorzystać sesję z karnetu.

ZAPISY:
Zapisy przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
email: biuro@normobaria-wilanow.pl
tel.: 509 139 302

Szczegóły

Date:
22 września, 2023
Kategoria Wydarzenie:
Call Now Button