Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI WAKACYJNEJ na karnety 10 sesji dziennych w cenach -35%! Termin ważności karnetów upływa 31.08.2024.

Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Powrót do szkoły, dlaczego moje dziecko choruje? (Magdalena Magrian)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Powrót do szkoły, dlaczego moje dziecko choruje? (Magdalena Magrian)

9 września, 2023 @ 15:00 - 21:00

Kochani,

zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu spotkań z psychobiologią i ustawieniami systemowymi. Tym razem temat związany z powrotem naszych dzieci do szkoły/przedszkola i pierwszymi infekcjami.

“POWRÓT DO SZKOŁY – DLACZEGO MOJE DZIECKO CHORUJE?”

  • Dlaczego dzieci w roku szkolnym chorują częściej niż np. na kolonijnych wakacjach gdzie są równie wystawione na bliskie kontakty z rówieśnikami, wspólne spanie w namiotach, czy pokojach?
  • Dlaczego chorują grupowo? Dlaczego jedno choruje bardziej, czy częściej niż inne? A może Twoje dziecko choruje co roku, o tej samej porze, tak samo właśnie np. we wrześniu?

Zapraszamy serdecznie rodziców i dziadków na 6-godzinne spotkanie z psychobiologią i ustawieniami systemowymi rodzin.

Poznasz i doświadczysz mechanizmów:
– transgeneracyjnego przekazu, oraz
– tego jak przekonania i emocje przekładają się na choroby naszych dzieci.
To fascynująca wiedza dająca poczucie zrozumienia i spokoju.

Zapraszam Cię serdecznie,
Magdalena

W razie pytań zapraszam do kontaktu przed warsztatami pod adresem magdalena@magdalenamagrian.com

Osoby chętne do zgłębienia programów bazowych chorób swoich dzieci proszę o przesłanie maila z nazwą choroby, bądź objawami do 7 września, a pochylimy się nad tematem podczas warsztatów. ”

 

Prowadząca: Magdalena Magrian

“Prowadzę w Gdańsku gabinet do konsultacji. Moje podstawowe narzędzia pracy to psychobiologia i ustawienia systemowe wg. metody Sophie i Berta Hellinger, w tym wkontekście poziomów świadomości wg. Dr Hawkinsa. Fascynuje mnie praca z emocjami i
uczuciami oraz odkrywanie wywołujących je uświadomionych i nieuświadomionych programów bazowych umysłu.
Jestem dyplomowanym terapeutą ustawień systemowych. W latach 2017-2019 ukończyłam Instytut Cichych Ustawień Rodzin u Gerharda Walper’a (Institut Für Stilles Familienstellen,
Taunus) wg metody Sophie i Berta Hellinger. W ramach szkolenia zrealizowałam m.in. moduł Porządki sukcesu i zarządzanie w zawodzie i w przedsiębiorstwie oraz dodatkowo moduł wprowadzający do Szkoły Miłości w Rodzinie obejmujący zakres
tematyczny Pojednanie z Rodzicami wg Jiriny Prekop w oparciu o Terapię Mocnego Trzymania według Prekop (prowadzenie Anna Choińska).

Jestem także dyplomowanym konsultantem psychobiologii. W latach 2020-2022 ukończyłam psychobiologię w warszawskiej Akademii Psychobiologii Vedica u dr Marzanny Radziszewskiej-Konopko. Psychobiologia Vedica to także widzenie zależności pomiędzy chorobą a poziomem świadomości człowieka (mapa świadomości Hawkinsa). Te moduły były prowadzone przez Jolantę Toporowicz z Instytutu Euphonia. Obecnie dokształacam się zawodowo w Uczelni Świadomego Terapeuty 38 w Gdańsku.

Wcześniejsze kwalifikacje:
Wiele lat byłam prawnikiem i doradcą finansowym oraz podatkowym. Pracowałamw urzędach państwowych, korporacjach finansowych w Polsce i poza jej granicami. Doświadczyłam, że bez względu na wykształcenie, zawód, miejsce zamieszkania ludzie wszędzie mają te same emocje i uczucia, natomiast różnią nas przekonania i opinie. W rezultacie możemy reagować na te same wydarzenia w różny sposób. Nasze różne poziomy świadomości wpływają na poziom dojrzałości w reakcji na doświadczane przez nas wydarzenia.

Prywatnie:
Jestem mężatką. Z mężem tworzymy rodzinę z dwójką nastolatków oraz dwoma psami. Mieszkam w Gdańsku, uwielbiam chodzić po górach i malować stare meble. Fascynuje mnie duchowość, rozwijanie świadomości, człowiek.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
– Czas trwania: 6 godzin. W tym dwie przerwy 10 minutowe.
– Opłata za spotkanie: 280 zł
– Do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze (3 sesje) – według cennika. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli się posiada bądź nabędzie.
– Udział w warsztacie gwarantuje wpłata zaliczki 100zł na konto:
Magdalena Magrian – Lewandowska 35 1160 2202 0000 0003 5957 7913

ZAPISY:
Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo.
email: biuro@normobaria-wilanow.pl
tel.: 509 139 302

 

Szczegóły

Date:
9 września, 2023
Godzina:
15:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Call Now Button