Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Psychologia i ustawienia Hellingera – warsztat “Dzeciństwo, zdejmuję okulary” (Magdalena Magrian)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Psychologia i ustawienia Hellingera – warsztat “Dzeciństwo, zdejmuję okulary” (Magdalena Magrian)

28 lipca, 2023 @ 17:00 - 21:00

Nosiłam okulary od 7 do 14 roku życia. Ponoć ‘uciekało’ mi oko.
Psychobiologia wskazuje, że zez to efekt stresu związanego z niebezpieczeństwem. Zez zbieżny, gdy jest niebezpieczeństwo utraty życia, które trzeba wziąć na cel. 7 rok życia, to czas w moim życiu gdy ktoś mnie ‘poinformował’, że mój tata może zginąć na morzu, był marynarzem.
Gdy tata przestał pływać miałam 12 lat, wrócił do domu cały i zdrów. Niespełna dwa lata później zdjęłam okulary, nie były mi potrzebne.
Dzisiaj nadal mam dobry wzrok pomimo 20-letniej codziennej pracy przy komputerze, którą tak często podaję się jako przyczynę pogorszenia wzroku.
Ogólnie choroby oczu powiązane są z konfliktami dotyczącymi widzenia, widoku, wizji, w tym, wizji na życie.
Gdy wzrok się pogarsza pierwszym co z reguły robimy to zakładamy okulary. Wygodna tarcza, chroni, pozwala nadal widzieć dobrze bez konieczności kontaktu z tym co czujemy na temat tego co widzimy lub na co patrzeć nie chcemy. W tym na nasze dzieciństwo.
Dlatego tak nazwałam ten warsztat i zapraszam Cię na niego serdecznie do Normobaria Wilanów w Warszawie w dniach:
28, 29, 30 lipca 2023r.

Czego doświadczysz na warsztatach?
Staniesz w swoim miejscu w systemie rodzinnym, w efekcie w swoim życiu.
Zrozumiesz swoje choroby wieku dziecięcego i te dzisiaj, szczególnie autoimmunologiczne.
Odczuwane przez Ciebie najczęściej dzisiaj emocje poprowadzą Cię do żywej części Ciebie – dziecka wewnętrznego, z którym rozpoczniesz proces budowania relacji na przyszłość.

Co Ci to da?
Dalsze poznanie siebie, swoich emocji, poczucie bezpieczeństwa, większy spokój, a nawet radość jeżeli tak zdecydujesz.
Zapraszam Cię serdecznie
Zapraszam do kontaktu przed warsztatmi pod adresem magdalena@magdalenamagrian.com
Osoby chętne do zgłębienia programów bazowych swoich chorób proszę o przesłanie maila z nazwą choroby, bądź objawami, a pochylimy się nad tematem podczas warsztatów.
Spotkania prowadzić będzie Magdalena Magrian https://www.facebook.com/profile.php?id=100083575740334

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE KAŻDEGO 3-DNIOWEGO SPOTKANIA:
???? Czas trwania wykładów: 4 godziny każdego dnia
???? Opłata za jeden dzień warsztatu to 100 zł, za dwa dni 190 zł, a wszystkie trzy dni 280 zł. Można być na dowolnej ilości dni.
???? Do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze (2 sesje) – według cennika. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli się posiada bądź nabędzie.
???? Liczba miejsc: max 10 osób
???? Udział w warsztacie gwarantuje wpłata zaliczki 100zł na konto:
Magdalena Magrian – Lewandowska 35 1160 2202 0000 0003 5957 7913

ZAPISY:
Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo.
???? biuro@normobaria-wilanow.pl
☎️ 509 139 302
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu ????

Poniżej harmonogram wszystkich spotkań z Magdaleną do końca roku:
21-23 Lipiec ‘Dzieciństwo, zdejmuję okulary’
11-13 Sierpień ‘Mężczyzna okiem kobiety’
8-10 Wrzesień ‘Powrót do szkoły, dlaczego moje dziecko choruje?’
3-5 Listopad ‘Strata, żałoba, żal, smutek’

Kilka słów o Prowadzącej – Magdalenie Magrian:
Prowadzę w Gdańsku gabinet terapeutyczny. Moje podstawowe narzędzia pracy to psychobiologia i ustawienia systemowe wg. metody Sophie i Berta Hellinger, w tym w kontekście poziomów świadomości wg. Dr Hawkinsa. Fascynuje mnie praca z emocjami i uczuciami oraz odkrywanie wywołujących je uświadomionych i nieuświadomionych programów bazowych umysłu.

Jestem dyplomowanym terapeutą ustawień systemowych. W latach 2017-2019 ukończyłam Instytut Cichych Ustawień Rodzin u Gerharda Walper’a (Institut Für Stilles Familienstellen, Taunus) wg metody Sophie i Berta Hellinger. W ramach szkolenia zrealizowałam m.in. moduł Porządki sukcesu i zarządzanie w zawodzie i w przedsiębiorstwie oraz dodatkowo moduł wprowadzający do Szkoły Miłości w Rodzinie obejmujący zakres tematyczny Pojednanie z Rodzicami wg Jiriny Prekop w oparciu o Terapię Mocnego Trzymania według Prekop (prowadzenie Anna Choińska).
Jestem także dyplomowanym konsultantem psychobiologii. W latach 2020-2022 ukończyłam psychobiologię w warszawskiej Akademii Psychobiologii Vedica u dr Marzanny Radziszewskiej-Konopko. Psychobiologia Vedica to także widzenie zależności pomiędzy ‘chorobą’ a poziomem świadomości człowieka (mapa świadomości Hawkinsa). Te moduły były prowadzone przez Jolantę Toporowicz z Instytutu Euphonia.
Obecnie dokształacam się zawodowo w Uczelni Świadomego Terapeuty 38 w Gdańsku.

Wcześniejsze kwalifikacje
Wiele lat byłam prawnikiem i doradcą finansowym oraz podatkowym. Pracowałam w urzędach państwowych, korporacjach finansowych w Polsce i poza jej granicami. Doświadczyłam, że bez względu na wykształcenie, zawód, miejsce zamieszkania ludzie wszędzie mają te same emocje i uczucia, natomiast różnią nas przekonania i opinie. W rezultacie możemy reagować na te same wydarzenia w różny sposób. Nasze różne poziomy świadomości wpływają na poziom dojrzałości w reakcji na doświadczane przez nas wydarzenia.

Prywatnie
Jestem mężatką. Z mężem tworzymy rodzinę z dwójką nastolatków oraz dwoma psami. Mieszkam w Gdańsku, uwielbiam chodzić po górach i malować stare meble. Fascynuje mnie duchowość, rozwijanie świadomości, człowiek.
Więcej o mnie i jak pracuję możesz przeczytać tutaj: https://magdalenamagrian.com/

Szczegóły

Date:
28 lipca, 2023
Godzina:
17:00 - 21:00
Call Now Button