Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Masaż Metamorficzny (Anna Rajch)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Masaż Metamorficzny (Anna Rajch)

25 czerwca

Kochani,
przestawiamy nowość w naszej ofercie masaży i pracy z ciałem – technikę metamorficzną.

“Czy towarzyszy Ci uczucie utknięcia w życiu ? Zauważasz, że przysłowiowe  “wchodzenie do tej samej rzeki” Ci nie służy i masz już dość?
Przeszłość pozostawia po sobie “ślady” w komórkach, tkankach, narządach.
Niektóre pożądane, inne już nie.
Ciało pamięta każde wydarzenia, także te nieuświadomione towarzyszące naszemu poczęciu i jego okolicznościom, życiu jako płód w łonie matki i porodowi. Pamięta czy jest chciane, oczekiwane czy nie.
Doświadczenia prenatalne w dużej mierze decydują o tym, jak postrzegamy nasze wydarzenia życiowe. Z punktu widzenia rozwoju człowieka kluczowa jest wolność od zbędnych obciążeń.
 
Technika metamorficzna rozpuszcza mentalne i emocjonalne blokady nagromadzonej energii z okresu prenatalnego i przekształca nabyte wzorce życiowe w prosty, skuteczny i relaksujący sposób. 
 
Z masażu stóp, dłoni i głowy techniką metamorficzną, nazywanej również motylkową, mogą skorzystać:
 
💚 wszyscy zainteresowani odzyskaniem pewności siebie, poczucia własnej wartości, inspiracji, swojej sprawczości i harmonii w życiu
💚 wszyscy, którzy potrzebują metamorfozy, zmiany np. miejsca pracy, domu, przestrzeni, odkrycia talentów, inspiracji, nowych zainteresowań… 
💚 dzieci zdrowe, ponieważ metoda ta wspomaga ich rozwój, poprawia pamięć, usprawnia naukę i przyswajanie wiedzy
💚dzieci chore np. z autyzmem, gdyż w wielu przypadkach udawało się zredukować objawy choroby
💚 kobiety w ciąży i ich partnerzy, ponieważ sprzyja relaksacji i daje odprężenie oraz eliminuje depresję poporodową
💚 Mężczyźni i Żeńczynie jako wsparcie na drodze w zajściu w ciążę 
 

🌪️Metamorfoza to ścieżka bardzo głęboka i wspierająca, gdy chodzi o rozpuszczenie 🌊 nieuświadomionych, przed urodzeniowych wzorców traumatycznych, ponieważ ujawnia i eliminuje wrogie wobec życia programy bezpośrednio u źródeł.”

Masaż wykonuje Ania https://www.facebook.com/profile.php?id=100090996325354
O Ani:
“Jako dziecko usłyszałam: ,,Gdy dorośniesz bądź sobą, wtedy będziesz szczęśliwa”.

I tym ważnym dla mnie akcentem przedstawiam Wam Siebie prawdziwą szczęściarę, pasjonatkę pszczół, mającą pod swoją opieką 20 rodzin pszczelich w ,,domkach” zwanych ulami. Spełniam pragnienie mojego serca, będąc blisko natury, współgrając z polem morficznym MamyZiemi, wykonując masaże techniką metamorficzną. Mam prawdziwy, naturalny miód, propolis i wosk pszczeli ze swojej pasieki. A z nich tworzę naturalne kosmetyki, pięknie pachnące olejki do masażu ciała, kremiki, mazidełka, sera pielęgnacyjne do twarzy, dłoni i stóp, które uwielbiam refleksologicznie masować. Odkrywam niepojętą kiedyś dla mnie głębie miłości, doznając jej manifestacji w życiu codziennym, w każdej jej chwili. Subtelna, dokładna, precyzyjna w szczegółach, trwająca w każdej chwili tu i teraz. Każda chwila jest dla mnie darem, jest majestatyczna, jest dzika, jest wolna, jest prawdziwa, zdrowa, delikatna, silna, odważna, radosna, spokojna, nieprzewidywalna. Zapraszam na masaż techniką metamorficzną, który otworzy Cię na doświadczenie swoich ponownych narodzin do życia żywym radosnym życiem. A radość to największy dar jaki możesz dać.”

DODATKOWE INFORMACJE:
🟢 Masaż odbywa się w trakcie pobytu w komorze, w prywatnej przestrzeni.
🟢 Czas trwania zabiegu: 1 godzina
🟢 Cena: 250 zł
Sesja w normobarii trwa 2 godziny, czyli po zabiegu macie czas na odpoczynek/integrację doświadczenia w warunkach komory normobarycznej.
🟢 Do opłaty za masaż u Ayanny należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze (według cennika dostępnego na stronie, w zakładce “cennik”). Można także wykorzystać sesję z karnetu.
🟢 Zapisy przyjmujemy telefonicznie.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
📧 biuro@normobaria-wilanow.pl
☎️ 509 139 302 
Aktualne terminy powyższych zabiegów znajdziecie w zakładce “wydarzenia specjalne” (kliknij tutaj, aby otworzyć). O dostępne godziny pytajcie telefonicznie.

Szczegóły

Date:
25 czerwca
Kategoria Wydarzenie:
Call Now Button