Normobaria Wilanów działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Wielo-instrumentowy koncert sensualny (Radosław Świt)
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielo-instrumentowy koncert sensualny (Radosław Świt)

30 marca @ 17:00 - 19:00

W dobroczynnych korzyściach terapii dźwiękiem, częstotliwościach i wibracjach jest Moc i Potęga, poniżej tylko kilka z zalet.

 Na początek poznajcie Radosława, który rozwibruje Nas akustycznie: https://www.facebook.com/radoslawswitpl
“Zapraszam nawigatorów w podróże niewerbalne, czucie Ja, muzykę, własne tworzenie instrumentów, bębnów, gongów, mis himalajskich i innych. Praktykę realizuję w naszym pięknym kraju . Dlaczego to robię? Robię to, gdyż cenię sobie życie wśród wspaniałych ludzi, którzy otwierają się na świadomość wysokich Uczuć. Fascynuje mnie samo życie, oraz możliwość jego doświadczania. Pasjonują ludzie, którzy niosą możliwość dzielenia się sobą, współpracy oraz poznania wielu tez. Wieloletnia praktyka tai chi i medytacji uwypukliła mi wybór drogi przez niesienie „pozytywnych wibracji”, również muzycznych. Przyjęcie za swoją misję rozwoju świadomości zaowocowało chęcią dzielenia się i promocją technik autogennych. Od 2015 roku prowadzę zespół inicjatyw www.radoslawswit.pl.”
Misja:
Moim celem jest propagowanie wysokich uczuć, ciągłe uczenie się siebie, wymiana prawdy i wiedzy między Nami, oraz dzielenie się technikami wzmacniającymi rozwój ciała, serca, i umysłu. W prowadzeniu takiej praktyki pomagają Mi wspaniali przyjaciele, rzemiosło i muzyka.

🎶  
Zagram dla Nas na dwudziestu pięciu instrumentach etnicznych, niezwykłego pochodzenia z całego świata. Doświadczysz dotyku kojącymi wibracjami: różnego typu antycznych mis himalajskich z XVIII i XIX wieku, oraz mis kutych ręcznie intencjonalnie przeze Mnie. Trzech metrowych gongów, w tym jednego kutego całopowierzchniowo ręcznie, monokurantów, dzwonów, wachlarzy piórowych, dzwonków koshi. Usłyszymy handpan, „gong ręczny”, 2-metrową fujarę karpacką, sensulę, aeolian, bęben oceaniczny i olbrzymi bęben pierwotny.
🎶   Wibracje emitowane przez gongi i misy działają na wszystkich poziomach istnienia: cielesnym, umysłowym i duchowym. Dźwięki te odzwierciedlają naturalne częstotliwości przyrody. Uruchamiają siły uziemienia, harmonizacji i samouzdrowienia.
🎶  Fala akustyczna napotykając ciało rezonuje, stając się indywidualnym pięknym doświadczeniem. Każdy z nas odczuwa taki “masaż” na swój sposób.
🎶  Wibracja wprowadza tkanki, organy, mięśnie, kości i płyny ciała w subtelny ruch, delikatnie masując komórki. Dzięki temu ciało się rozluźnia, wchodzi w głęboki stan relaksu, często puszczają napięcia i blokady.
🎶  Poprawia się przepływ wody i płynów w organizmie, żyły i tętnice delikatnie rozszerzają się. Następuje harmonizacja przepływu fal mózgowych, również do stanu “REM” i “Theta”
🎶  Poddając się wibracjom zaczynamy myśleć i postrzegać pewne sprawy inaczej.
🎶  Dzięki harmonizacji ciała i umysłu następuje poprawa koncentracji, oraz wydajności umysłowej.
🎶  Koncert relaksacyjny może pobudzić wewnętrzny potencjał oraz intuicję.”
DODATKOWE INFORMACJE:
 – Czas trwania: 2 godziny.
 – Lokalizacja: Normobaria Wilanów, ul. Wiertnicza 78, Warszawa.
– Wejściówką na spotkanie jest wniesienie dwóch opłat:
— uczestnictwa w koncercie mis i gongów – 70 zł,
— wejścia do komory normobarycznej – 120 zł oraz 90 zł dla Juniora/Seniora 65+.
Można także wykorzystać sesję z karnetu.
 – Informacje o koncercie: Radosław – tel.: 504 485 338, mail: switdlazdrowia@gmail.com.
 – Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Rezerwacji możecie dokonać pod numerem: 509 139 302 lub mailowo na biuro@normobaria-wilanow.pl.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

Szczegóły

Date:
30 marca
Godzina:
17:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Call Now Button